Sor-szám Név Település Szakág Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere Népművészet Mestere Kitüntetés Országos, helyi Kitüntetés megyei Tisztsége
1 Aba P. Ákos Szeged-Gyálarét nemezkészítő            
2 Abonyi Mónika Gyula nem kézműves            
3 Almási Istvánné Kisdombegyház hímző            
4 Andrékó Katalin Kardoskút szálasanyag            
5 Andrékó Pálné Kardoskút szálasanyag            
6 Bagi Erika Magyarkanizsa hímző            
7 Bajusz László Békéscsaba Faműves            
8 Balázs Beatrix Bánkút szövő            
9 Balogh Ferencné Gyula viseletkészítő            
10 Balogh Péter Orosháza faműves            
11 Balogh Zsigmond Kondoros Faműves Népi iparművész       Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
12 Balogné Takács Katalin Mezőberény hímző            
13 Baráth Éva Békéscsaba hímző            
14 Barcsay Andrea Békéscsaba fazekas Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere   Király Zsiga díj Jövő Személyisége, Békés Megye Népművészetéért vezetőségi tag
15 Barta Julianna Békéscsaba fazekas            
16 Békési István Békés   Régi ritka            
17 Belinczkyné Papp Szilvia Gyula fazekas            
18 Bencsik Márta Öcsöd szálasanyag Népi Iparművész,       Békés megye Népművészetéért  vezetőségi tag
19 Bende Andrea Magyarkanizsa hímző            
20 Bende Ilona Horgos hímző            
21 Benkőné Béres Ágnes Csanádapáca hímző            
22 Berek József Békés szövő            
23 Berek Józsefné Békés Bőrműves            
24 Berencsi Erika Debrecen szövő            
25 Beszprémy Katalin Budapest hímző   Népművészet Ifjú Mestere        
26 Bíró Bertold Telekgerendás Régi ritka mesterségek            
27 Bíróné Ungurean Brigitta Telekgerendás Régi ritka mesterségek            
28 Boérné Raffai Éva Békéscsaba népi ékszerkészítő            
29 Bogárné Szőke Erika Békéscsaba hímző Népi Iparművész          
30 Bonyhádi Péter Pálné Gyula szálasanyag            
31 Bors Franciska Szeged nemezkészítő            
32 Bosnyák Adél Magyarkanizsa hímző            
33 Bötsch Szilvia Mezőberény nem kézműves            
34 Budai János Füzesgyarmat  börműves            
35 Budainé Ódor Irén Gádoros hímző            
36 Budavári Klára Budapest szálasanyag            
37 Busi Péter Mezőtúr fazekas            
38 Chabracsek Andrásné Magyarbánhegyes hímző Népi Iparművész   Népművészet Mestere Király Zsiga Díj,  Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye Életfa Díj  
39 Crnkovity Edit Topolya hímző            
40 Czabai Antalné Kisdombegyház hímző            
41 Czepó Pál Békéscsaba Faműves            
42 Czifrák Csaba Békéscsaba fazekas            
43 Császár Orsolya Békéscsaba              
44 Császárné Csákvári Mária Békéscsaba hímző            
45 Cselovszki András Békéscsaba Faműves         Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye  Népművészetéért életfa díj  
46 Csepelényi Adrienn Békéscsaba szálasanyag            
47 Csonki Noémi Öcsöd bőrműves            
48 Csonkiné Boldizsár Márta Öcsöd mézeskalácskészítő            
49 Csóti Istvánné Kisdomegyház hímző            
50 Csüllög Teréz Budapest hímző            
51 Dabi Rozália Nagykáta              
52 Dankóné Bujdosó Enikő Békéscsaba mézeskalács készítő            
53 Dávid László Békés fazekas         Békés Megye Népművészetéért  
54 Dávid Lilla Békés              
55 Dávid Marcell Békés              
56 Dávidné Gyarmati Zsuzsa Békés szövő Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere   Király Zsia Díj Békés Megye NépművészetéértJövő nemzedék tanításáért díj vezetőségi tag
57 Debreczeni János Mezőberény szövő Népi Iparművész   Népművészet Mestere Magyar Köztársaság Aranykereszt Békés Megye Népművészetéért díj Felügyelő Bizottság elnöke
58 Debreczeni Jánosné Mezőberény viseletkészítő         Békés Megye Népművészetéért díj  
59 Demucz Györgyné Kisdombegyház hímző            
60 Dénes Andrea Csanádapáca fazekas         Jövő Személyisége  
61 Dénes Sándorné Békéscsaba hímző         Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
62 Dévai József Pusztaföldvár Bőrműves            
63 Dobosné Hajdú Anikó Hajdúsámson hímző            
64 Dr. Andaházi Szeghy Viktor Budapest nem kézműves Könyvtáros, farkas Éva férje)            
65 Dr. Baloghné Dévai Katalin Kiskunmajsa mézeskalács készítő            
66 Dr. Blahut Károlyné Békéscsaba hímző            
67 Dr. Ferencz Márta Nagymaros nemezkészítő            
68 Dr. Gömöri Edina Békéscsaba Bőrműves            
69 Dr. Illés Károly Békéscsaba nem kézműves         Békés Megye Népművészetéért  
70 Dr. Illés Károlyné Békéscsaba hímző Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere Népművészet Mestere Király Zsia Díj Békés Megye Népművészetéért, Jövő Nemzedék Tanításáért díj titkár
71 Dr. Pap István  Békéscsaba nem kézműves       Bessenyei Díj Békés Megye Népművészetéért  
72 Dr. Simonné Hadi Zsanett Békéscsaba népi ékszer készítő            
73 Dr. Tímár Geng Piroska Budapest nem kézműves            
74 Dr. Varga-Orvos Zoltán  Békéscsaba mézeskalács készítő            
75 Dr. Vécsey Lászlóné Békéscsaba csipkekészítő Népi Iparművész          
76 Dr. Zsíros Gézáné Békéscsaba hímző         Békés megye Népművészetéért  
77 Dudás Mihály     Békés mézeskalács készítő            
78 Dudás Mihályné Békéscsaba hímző         Békés Megye Népművészetéért  
79 Dudás Mihályné Békés mézeskalács készítő            
80 Dunainé Pszota Mária Mezőkovácsháza szövő       Wlassits díj Békés Megye Népművészetéért  
81 Éber Tamás Békéscsaba Bőrműves            
82 Egri Jánosné Csabacsűd hímző            
83 Erdeiné Magyarfalvi Mária Gábortelep hímző            
84 Érsek Anna Kunszentmárton nemezkészítő            
85 Farkas Ágnes Békéscsaba népi ékszer            
86 Farkas Éva Budapest fazekas            
87 Farkas Gábor Békéscsaba fazekas Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere        
88 Farkas Gabriella Szarvas hímző            
89 Farkas Mária Újkígyós fazekas            
90 Farkasné Jeszenszky Anita Békéscsaba népi ékszer, hímző            
91 Farkasné Kun Anikó Gyula              
92 Farkasné Zemján Gyöngyi Békéscsaba hímző            
93 Fejős Irén Horgos hímző            
94 Fekete Magdolna Békéscsaba hímző            
95 Felegyiné Krnács Andrea Békéscsaba mézeskalácskészítő            
96 Fetter Ferencné Szeged hímző         Békés Megye Népművészetéért Életfa Díj  
97 Flender Györgyné  Békéscsaba szövő            
98 Földesi Istvánné Kamut hímző         Békés Megye Népművészetéért Életfa Díj  
99 Futóné Tóth Krisztina Békéscsaba fazekas            
100 Gabnai Zsuzsa Gyula szövő            
101 Gábor István Doboz Régi ritka mesterségek            
102 Gábor Márk Doboz nemezkészítő         Jövő Személyisége  
103 Gábor Miklósné Békéscsaba fazekas            
104 Gáborné Fekete Katalin Doboz szövő            
105 Galát Andrásné Szarvas hímző         Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
106 Galgóczi Anikó Diána Békéscsaba mézeskalácskészítő            
107 Galgóczi László Békéscsaba mézeskalács készítő            
108 Garay Zoltán Tótkomlós Bőrműves            
109 Gerlai Ferencné Békéscsaba Faműves         Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
110 Gömöri Jánosné Csabacsüd hímző            
111 Gulyás Imréné Mezőberény szövő Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért  
112 Gyebnárné Szabó Veronika Mezőberény csipkekészítő            
113 Győrfi Károlyné Békéscsaba hímző         Békés Megye Népművészetéért  
114 Győri Lajos Gyula Faműves            
115 Hadi Sándor Békéscsaba fémműves Népi Iparművész          
116 Hajdu Balázs Sárrétudvari Bőrműves            
117 Hajdú Imre Fábiánsebestyén fafaragó            
118 Hanke Jánosné Budapest hímző            
119 Hanó Krisztina Mezőberény              
120 Hasznos János Törökszentmiklós börműves Népi Iparművész          
121 Hidvégi Julianna Doboz szálasanyag            
122 Hódi Ágota Szeged viseletkészítő            
123 Hodoroga Péter Békés szálasanyag Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért  
124 Hraskó Jenő Gergely Csabacsüd fazekas            
125 Hudák Józsefné Csorvás szövő Népi Iparművész          
126 Hudák Mariann Csorvás viseletkészítő            
127 Hugyecz László Békéscsaba fazekas Népi iparművész       Békés Megye Népművészetéért  
128 Hurguly Józsefné Kisdombegyház hímző            
129 Ifj. Kripta Istvánné Kalocsa hímző            
130 Illés Vanda Békéscsaba hímző   Népművészet Ifjú Mestere     Jövő személyisége  
131 Jankó Mihályné Mezőkovácsháza hímző         Békés Megye Népművészetéért  
132 Jenei Anikó Kalocsa hímző         Békés Megye Népművészetéért  
133 Jeszenszky Lajosné Békéscsaba hímző            
134 Juhász Mária Budapest hímző            
135 Juhos Krisztina Kondoros nem kézműves            
136 Kádár Ferenc Békéscsaba mézeskalács készítő       Király Zsiga díj    
137 Kádár Mariann Békéscsaba mézeskalács készítő            
138 Karacsiné Juhos Ilona Eszter  Doboz hímző            
139 Karácsony Ilona Szombathely szálasanyag            
140 Karasz Róbert Jánosné Tótkomlós hímző            
141 Kardos Andrea Szeghalom hímző            
142 Kardosné Béleczki Ildikó Kalocsa hímző            
143 Kaszai Imréné Vésztő szövő            
144 Kelemen Mária Budapest mézeskalácskészítő            
145 Kerekes Sándor Bagamér Faműves            
146 Kinyó Mónika Mezőkovácsháza börműves            
147 Kis Lajosné Mezőberény csipkekészítő            
148 Kiss Gyuláné Dombegyház hímző            
149 Kiszely Jánosné Mezőberény hímző Népi Iparművész   Népművészet Mestere Miniszteri dicséret, Körösladány és Mezőberény Népművészetéért Békés Megye Népművészetéért,  Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
150 Kiszely Lászlóné Csabacsűd hímző Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért  
151 Kiszely Orsolya Budapest hímző Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere        
152 Klimaj János Békésszentandrás Faműves Népi Iparművész          
153 Kmetykó Gyula Mezőkovácsháza nem kézműves            
154 Kmetykó Gyuláné Mezőkovácsháza hímző         Békés Megye Népművészetéért  
155 Knittel Ilona Budapest szövő            
156 Kocsor Imréné Békés szálasanyag Népi Iparművész   Népművészet Mestere Csokonai Díj Békés Megye Népművészetéért  
157 Kocsor Julianna Békés szálasanyag            
158 Kókainé Vincze Éva Csongrád              
159 Kokavecz Julianna Mezőkovácsháza szövő            
160 Kolnhoffer Péter                
161 Koncz Erzsébet Pilismarót szövő            
162 Kónya Sándorné Telekgerendás csipkekészítő            
163 Korcsog Györgyné Békés szövő            
164 Korcsok János Békéscsaba Faműves         Jövő nemzedék tanításáért díj  
165 Koscsó Istvánné Sárospatak hímző            
166 Kovács Anikó Szolnok csipkekészítő            
167 Kovács Dorottya Budapest viseletkészítő         A jövő személyisége  
168 Kovács Gábor Békéscsaba              
169 Kovács Gergely Békéscsaba börműves            
170 Kovács Györgyné Békéscsaba hímző            
171 Kovács Győző Békéscsaba Faműves         A jövő személyisége  
172 Kovács Józsefné Kisdombegyház hímző            
173 Kökény Beáta Gyula fazekas            
174 Kölcseyné Balázs Mária Békécsaba nem kézműves       Bessenyey Díj    
175 Kripta János Szolnok faműves            
176 Kubina Éva Gyula hímző            
177 Kudlákné Balázs Noémi Békéscsaba hímző            
178 Kukla Imre Csorvás Faműves Népi Iparművész     Művészeti Díj    
179 Kurtics Attila Békéscsaba Bőrműves            
180 Kutasi Annamária Mezőberény hímző            
181 Kutasi Beáta Szeghalom nemezkészítő            
182 Lakatos István    Békéscsaba Faműves       Király Zsiga Díj Békés Megye Népművészetéért vezetőségi tag
183 Lakatos Istvánné Békéscsaba szövő         Békés Megye Népművészetéért, Jövő Nemzedék Tanításáért  
184 Lakatos Zsuzsanna Békéscsaba csipkekészítő         Békés Megye Népművészetéért  
185 Lakatosné Dudás Márta Csongrád mézeskalácskészítő            
186 Lázár Julianna Békésszentandrás mézeskalács készítő Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere     Békés Megye Népművészetéért  
187 Ledzényi Pálné Békéscsaba szövő Népi Iparművész     Király Zsiga Díj, Népművelésért Díj Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
188 Lengyel Balázs Orosháza börműves            
189 Lengyel-Rheinfuss Árpád Békéscsaba Faműves            
190 Lipták Jánosné Békéscsaba hímző            
191 Lipták Tibor Békéscsaba Faműves            
192 Liptákné Császár Edina Békéscsaba népi ékszer készítő            
193 Lukács Eszter Békés hímző Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere   Király Zsia Díj Békés Megye Népművészetéért vezetőségi tag
194 Lunczner - Szabó Ágnes Békéscsaba fazekas            
195 Lunczner Zoltán Békéscsaba fazekas            
196 Machlik András Békéscsaba Faműves            
197 Maczkó Dóra Szarvas népi ékszerkészítő         Jövő személyisége  
198 Maczkó Ferencné Szarvas szálasanyag            
199 Marosán Mihályné Kisdombegyház hímző            
200 Marsiné Gombos Márta Gyula hímző Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere   Király Zsia Díj    
201 Márton Gabriella Gyula szövő         Békés Megye Népművészetéért  
202 Medvegy Erzsébet Végegyháza - Alsó              
203 Mihály Ferencné Békéscsaba nem kézműves         Békés Megye Népművészetéért  
204 Misik Mónika Békéscsaba hímző            
205 Mlinár Pál Békéscsaba faműves            
206 Mocselini Rudolfné Békéscsaba hímző            
207 Molnár Anna Békéscsaba szálasanyag            
208 Molnár Lajosné Békéscsaba hímző         Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye Életfa Díj  
209 Molnár Mariann Szolnok népi ékszerkészítő            
210 Mórocz Sándor Szabadkígyós faműves            
211 Nacsa Jánosné Hódmezővásárhely szövő            
212 Nagy Imréné Kötegyán szövő            
213 Nagy Istvánné Békéscsaba nem kézműves            
214 Nagy József Hódmezővásárhely Faműves       Király Zsiga Díj, Wlasits Gyula Díj Békés Megye Népművészetéért vezetőségi tag
215 Nagyné Ács Anita Szeghalom fazekas            
216 Nász Mihály Orosháza Faműves         Békés Megye Népművészetéért Életfa Díj  
217 Nedényi Miklós Békéscsaba              
218 Nedényiné Törőcsik Anna Békéscsaba hímző            
219 Nyolczasné Bábosik Ilona Jászberény hímző            
220 Oláh Miklósné Budapest szövő         Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
221 Orodán Imre Doboz Faműves         Békés Megye Népművészetéért Életfa Díj  
222 Pál Miklósné Békéscsaba nem kézműves       Király Zsiga Díj, Aranykoszorú Díj, Bessenyei Díj Magar Kösztársaság Bronz érdemérem Békés Megye Népművészetéért elnök
223 Pásztorné Nagy Éva Vésztő hímző            
224 Paul Szikora Erzsébet Topolya hímző            
225 Perhács Eszter Baranyajenő fazekas            
226 Pesztránszki Károlyné Szarvas hímző Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
227 Petrás Ernőné Békésszentandrás hímző            
228 Petróné Várszegi Katalin Békéscsaba szövő            
229 Plavecz Pál Békéscsaba nem kézműves       MTV Nívódíj Békés Megye Népművészetéért  
230 Poszt Ilona Gyula csipkekészítő            
231 Pribojszki Erzsébet Békéscsaba hímző            
232 Rácz Ernő Szeghalom Faműves Népi Iparművész          
233 Raffai Mihályné Békéscsaba hímző Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye  Népművészetéért életfa díj  
234 Révész Márta Cserkeszőlő csipkekészítő Népi Iparművész          
235 Rózsa Erika Budapest hímző            
236 Ruzsa Ilona Gyula              
237 Sajti Mária Etelka Békés hímző            
238 Sarkadi Jánosné Békéscsaba viseletkészítő         Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
239 Sávolt Zoltán András Tótkomlós szövő Népi Iparművész          
240 Schamschula Virág Füzesgyarmat  üvegfestő            
241 Schusztek Tiborné Békéscsaba nem kézműves         Békés Megye Népművészetéért  
242 Simity Veronika Szabadka hímző            
243 Sindelné Ábrahám Erika Szarvas szálasanyag            
244 Sindelné Kovács Anna Békésszentandrás csipkekészítő            
245 Somogyi Zoltánné Gyula Bőrműves            
246 Sonkoly János Szarvas Faműves         Békés Megye Népművészetéért  
247 Sonkoly Tamás Szarvas Faműves            
248 Sonkolyos Károlyné Orosháza hímző         Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye Életfa Díj  
249 Soós Margit Dunaföldvár hímző Népi Iparművész          
250 Soós Melitta Kunszentmiklós mézeskalács készítő   Népművészet Ifjú Mestere        
251 Sopronyiné Kubicza Mariann Sarkad hímző            
252 Sós Mihály Szeghalom Faműves            
253 Sutyinszki Enikő Békéscsaba szövő Népi Iparművész,       Jövő személyisége  
254 Szabó Anikó Gyula szövő            
255 Szabó Attila   faműves            
256 Szabó Edit Békésszentandrás szálasanyag            
257 Szabó Éva Békéscsaba játszóház            
258 Szabó Ferenc Szeged szövő Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért  
259 Szabó Ferencné Békéscsaba szövő         Békés Megye Népművészetéért,Békés Megye Népművészetéért Életfa díj  
260 Szabó László Gyula kovács            
261 Szabó Pál Antalné Újszász hímző Népi Iparművész          
262 Szabó-Hrabovszki Szabina Békéscsaba fazekas            
263 Szabóné Gyuris Zsuzsanna Szeged szövő Népi iparművész          
264 Szabóné Laurinyecz Judit Békéscsaba szálasanyag            
265 Szabóné Mészáros Anna Békés hímző            
266 Szakács Alíz Komló Bőrműves Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere     Jövő Személyisége  
267 Szász Jánosné Békéscsaba szövő         Békés Megye Népművészétéértt Életfa díj  
268 Szatmári Pálné Békéscsaba szövő            
269 Szatmáriné Kónya Piroska Doboz szálasanyag            
270 Szedlják István Békéscsaba fémműves            
271 Szelezsán Jánosné Békéscsaba hímző            
272 Széll János Gyula Faműves Népi Iparművész     Wlassits Gyula Díj  Bjékés Megye Népművészetéért díj, A jövő nemzedék tanításáért  
273 Szilágyi Bálintné Gádoros hímző            
274 Szilágyi Éva Békéscsaba hímző            
275 Sziromi Katalin Doboz hímző            
276 Szőke Péter Békéscsaba régi ritka mesterségek            
277 Szuhankó Rozália Magyarkanizsa hímző            
278 Szuhankó Sándor Magyarkanizsa nem kézműves            
279 Szűcs Attila Békéscsaba-Gerla bőrműves            
280 Takách Gézáné Békéscsaba hímző         Békés Megye Népművészetéért  
281 Takács Eszter Mezőtúr fazekas            
282 Tímár Sándorné Békéscsaba nem kézműves         Békés Megye Népművészetéért Felügyelő Bizottság tagja
283 Tokai Imre Békéscsaba Faműves         Békés Megye Népművészetéért  
284 Tokár Ferenc Gyula régi ritka            
285 Tóth Anna Orosháza hímző            
286 Tóth Dorottya Békéscsaba segító( Gerinek az anyukája)            
287 Tóth Erika Békéscsaba csipkekészítő            
288 Tóth Gergely Békéscsaba Fagfaragó            
289 Tóth Gergő Békéscsaba nemezkészítő            
290 Tóth Géza Békéscsaba Régi ritka mesterségek            
291 Tóth Imre Orosháza nem kézműves            
292 Tóth Imréné Orosháza hímző Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért Életfa Díj  
293 Tóth Károlyné Mende csipkekészítő Népi Iparművész          
294 Tóth Kelemen Erzsébet Szeged népi ékszer készítő            
295 Tóth Odri Emese Kishegyes csipkekészítő            
296 Tóth Sándor Mezőberény Faműves Népi Iparművész Népművészet Ifjú Mestere Népművészet Mestere   Békés Megye Népművészetéért,  Békés Megye Népművészetéért, Életfa díj  
297 Tóth Szilvia Kitti Békéscsaba csipkekészítő            
298 Tóth Zoltán Békéscsaba faműves            
299 Tóth Zsuzsanna Magyarbánhegyes Bőrműves            
300 Tóthné Kiss Szilvia Békéscsaba, csipkekészítő Népi Iparművész     Wlassics díj Békés Megye Népművészetéért díj vezetőségi tag
301 Trencsán Erzsébet Nagybánhegyes hímző            
302 Trencsán Istvánné Nagybánhegyes hímző            
303 Tyerjanszkiné Turcsányi Katalin Szarvas bőrműves            
304 Uhljar Mátyásné Szarvas mézeskalács készítő Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért díj  
305 Uhrin Györgyné Békéscsaba hímző            
306 Váradi Lászlóné Mezőberény  Bőrműves            
307 Varga Gizella Vésztő Szövő            
308 Varga István Békéscsaba faműves            
309 Varga Zoltán Békés faműves            
310 Varga-Orvos Valéria Békéscsaba mézeskalács készítő         Békés Megye Népművészetéért, Jövő Nemzedék Tanításáért díj Felügyelő Bizottság tagja
311 Vári Szalai István Vésztő Faműves         Békés Megye Népművészetéért, Békés Megye Népművészetéért Életfa Díj     
312 Végh Judit Köröstarcsa szövő            
313 Wagner József Mezőberény Régi ritka            
314 Wagner Krisztián Békéscsaba faműves            
315 Wolf Mihályné Békéscsaba hímző            
316 Zahorán Pál Zoltánné Békéscsaba szálasanyag            
317 Zuberec János Újvidék nem kézműves            
318 Zuberec Vera Újvidék hímző Népi Iparművész          
319 Zsolnai Mihály Budapest Faműves Népi Iparművész       Békés Megye Népművészetéért  
320 Zsótér Béláné Gyula viseletkészítő            
Cs, okt. 17, 2019
A Békés Megyei Népművészeti Egyesület „Innováció a kézművességben” című -...
Sze, szept. 18, 2019
Az alábbiakban közzétesszük az ősszel indítandó képzéseink felhívását, jelentkezési lehetőségeit,...
H, jún. 10, 2019
A Békés Megyei Népmûvészeti Egyesület társrendezõivel közösen ez évben is feleleveníti az év...
H, jún. 10, 2019
2019. június 28 - 30. 20. alkalommal kerül megrendezésre a Körös-völgyi Sokadalom, a Dél-Alföld...
Sze, ápr. 03, 2019
Sze, ápr. 03, 2019
A Békés Megyei Népművészeti Egyesület Felnőtt és Ifjúsági Népművészeti Táborokat szervez 2019....
Cs, márc. 14, 2019
„Társadalmi érzékenyítés és tudásátadás a néphagyományban” 2019. március 20-22 között a...
Szo, jan. 05, 2019
Amennyiben Ön a pályázaton és/vagy a konferencián részt kíván venni, kérjük a jelentkezési lapot...
P, dec. 28, 2018
A meghirdetők - az országban és az ország határain túli magyar nyelvterületen élő, 25 évnél nem...