Egyesületünk – 1982-es megalakulásától kezdődően – többféle kommunikációs eszközt használt, hogy tájékoztatást nyújtson az egyesület tevékenységéről. A ’80-90-es évek elején még csak a posta működött. Ahogy telt az idő, bővültek a lehetőségeink. Meggyorsult az információáramoltatás a fax-szal, de akkor még nem mertünk olyan eszközökről álmodni sem, amelyek ma rendelkezésünkre állnak. Melyek ezek? Honlap (ebből is van 2), Youtube csatorna, Facebook, Instagram, e-mail. Ez utóbbi közvetítőcsatornán küldjük félévente a félévre szóló eseményekre jelentkeztetését, és alkalmanként egy-egy eseményhez kapcsolódó információinkat. Hosszas készülődés után úgy döntöttünk, hogy szükségünk van egy külsejében is megújuló, tartalmában összegzőbb információkat tartalmazó felületre, amelyet hírlevélnek, hírturmixnak nevezünk el. Ezen a felületen adjuk tudomásul havonta a legjelentősebb tevékenységeink tartalmi összegzését, mindezt színesítve fotókkal, grafikonokkal, ábrákkal.
Bízunk abban, hogy az egyesület tagjai és mindazok, akikhez eljut ez az elektronikus hírlevél, szívesen lapozzák, és a mi kis újságunk mindaddig élni fog, amíg egy újabb, korszerűbb hírközlési eszköz nem áll a rendelkezésünkre. Pál Miklósné elnök

 

P, febr. 24, 2023
A Békés Megyei Népművészeti Egyesület és a Békés Megye Népművészetéért Alapítvány, különböző...
Cs, febr. 09, 2023
Egyesületünk 12 népi kézműves szakágban hirdeti meg államilag elismert szakképesítésre felkészítő...
Sze, jan. 11, 2023
Háromnapos szakmai tanulmányutat szervezett Erdélybe a Békés Megyei Népművészeti Egyesület még...
Sze, jan. 11, 2023
Az Országos Képzési Jegyzék (röviden OKJ) tartalmazta a Magyarországon hivatalosan megszerezhető...
K, szept. 13, 2022
A Békés Megyei Népművészeti Egyesület és a Békés Megye Népművészetéért Alapítvány a korábbi...
Cs, jún. 02, 2022
A Körös-völgyi Sokadalom a Dél-Alföld népművészetének ünnepe Gyulán, a vár előtt kialakított...
K, márc. 29, 2022
A Békés Megyei Népművészeti Egyesület és a Békés Megye Népművészetéért Alapítvány, különböző...
P, márc. 25, 2022
Programsorozat a Népi Kézműves Alkotóházak és Műhelygalériák IX. Országos Hetéhez csatlakozva a...
Cs, márc. 17, 2022
!!!MEGHOSSZABBÍTOTT JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ - 2022. AUGUSZTUS 31.!!! Kedves Érdeklődő! Az...